Flash News

POLITIKOFF

Kourtney Kardashian dhe Travs Barker do të martohen në Itali në një dasmë të tretë

Kourtney Kardashian dhe Travs Barker do të martohen në Itali në

Kourtney Kardashian dhe Travis Barker janë nisur për në Itali për të festuar martesën e tyre të tretë - por teknikisht të dytë - dhe çifti i fiksuar pas PDA-së mori me qira një kështjellë në Portofino, Itali, për të lidhur martesën para familjes dhe një grupi të zgjedhur miqsh.

Çifti, i cili u martua ligjërisht të dielën e kaluar në një gjykatë në Santa Barbara, Kaliforni, thuhet se do të organizojë dasmën e tyre në Castello Broën, të cilin ata po e marrin përsipër tërësisht për një lidhje më private.

Gazeta raportoi se fëmijët e themeluesit të Poosh më në fund do të jenë pjesë e ditës së madhe pasi u përjashtuan nga festa e saj e fejesës, dasma e rreme në Las Vegas dhe gjykata "I dos".

Të pranishëm do të jenë edhe motrat e yllit të realitetit 43-vjeçar, si dhe mamaja Kris Jenner dhe i dashuri i saj, Corey Gamble. Ish-i i Kardashian Scott Disick nuk mori një ftesë, sipas raportit. Barker, 46 vjeç, do të ketë me vete fëmijët e tij si dhe disa nga shokët e tij të grupit Blink-182.

Të fundit