Flash News

POLITIKOFF

Kourtney Kardashian 'qau histerikisht' pasi theu unazën e fejesës prej 1 milion dollarëshe

Kourtney Kardashian 'qau histerikisht' pasi theu unazën e

Në episodin e së enjtes të "The Kardashians" të Hulu, motra e madhe Kourtney Kardashian zbuloi se ajo shkeli - dhe theu - unazën e saj të fejesës prej 1 milion dollarësh nga i fejuari Travis Barker. Në një skenë nga episodi i ri, Kris Jenner vuri re se Kourtney nuk e kishte xixën e saj gjigante Lorraine Schwartz.

Kourtney Kardashian 'qau histerikisht' pasi theu unazën e

"Në fakt po rregullohet," u përgjigj Kourtney, 43 vjeç.

Duke e përshkruar shkakun si “ndoshta një nga gjërat më të këqija që kam bërë ndonjëherë në gjithë jetën time”, ajo vazhdoi, “Isha ulur në dysheme duke palosur xhupet. E hoqa unazën dhe e vendosa pranë meje në dysheme, sikur të mendoja se do të ishte e sigurt pikërisht pranë meje.”

Kourtney Kardashian 'qau histerikisht' pasi theu unazën e

Fatkeqësisht, nuk ishte.

“Më duhej të ngrija diçka lart në dollap dhe kur u largova, shkela në unazë. Po qaja në mënyrë histerike në dollapin tim për orë të tëra dhe më pas thirra Travisin. Isha sikur, ‘bëra diçka vërtet, shumë të keqe’.”

Të fundit