Flash News

POLITIKOFF

Kujt i ngjan Lilibet më shumë, Meghan-it apo Harry-t?

Kujt i ngjan Lilibet më shumë, Meghan-it apo Harry-t?

Me 4 qershor erdhi në jetë fëmija i dytë iMeghan Markle dhe Princit Harry. Çifti i vendosën emrin vogëlushes Lilibet në nder të Mbretëreshës dhe emri i dytë Diana në kujtim të Princeshës Diana.

Kujt i ngjan Lilibet më shumë, Meghan-it apo Harry-t?

Ende nuk është postuar asnjë foto e vogëlushes së tyre por sipas disa burimeve nga mediat e huaja, Lilibet i ngjan edhe Harry-t, edhe Meghanit (edhe pse është shumë herët për të folur se kujt i ngjan Lili).

“Lili është kaq perfekte sa Harry dhe Meghan nuk e kishin imagjinuar. Ata janë të dashuruar me të dhe është shumë e bukur. Një përzierje mes Harry-t dhe Meghanit”-tha një burim për Us Weekly.

Të fundit