Flash News

POLITIKOFF

Kundërshtarë të “betuar”, Luizi publikon foton e rrallë me Olta Gixharin

Kundërshtarë të “betuar”, Luizi publikon foton e

Këngëtari shkodran, njëherazi dhe fituesi i “Big Brother Vip2” Luiz Ejlli dhe aktorja Olta Gixhari janë bërë sërish bashkë, teksa kanë shkrepur edhe një fotografi.

Ka qenë vetë Luizi ai që ka ndarë fotografinë në Instagramin e tij, ku shihet se ata janë të ulur në kolltuk bashkë, duke lexuar diçka, për të cilën shumë ndjekës aluduan se mund të jetë një skenar filmi apo kontratë.

Filloi" ka shkuar këngëtari krahas fotografisë, ndërkohë që ende nuk dihet arsyeja që dyshja e famshme janë bërë ortakë.

Kujtojmë se Luizi dhe Olta ishin dy kundërshtarë shumë të fortë brenda shtëpisë së Big Brother VIP, që kishin shpesh herë përplasje me njëri-tjetrin

Të fundit