Flash News

POLITIKOFF

Kur fillon zyrtarisht edicioni i tretë i “BBV”?

Kur fillon zyrtarisht edicioni i tretë i “BBV”?

“Big Brother Vip Albania 3” e dha sinjalin e parë, faqja zyrtare e këtij program në Instagram sapo ka njoftuar se formati do të fillojë në 2024.

Pra jo si vitin e shkuar në mes të muajit dhjetor, por me të hyrë në vitin e ri.

Ky është sinjali i vetëm teksa nuk është bërë me dije asnjë detaj tjetër, as muaji dhe aq më pak data.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Të fundit