POLITIKOFF

Kush është biondja "misterioze" krah Ardian Bujupit, të cilën fansat e ngatërruan me Loredanën

Kush është biondja "misterioze" krah Ardian Bujupit, të

Disa ditë më parë,këngëtari Ardian Bujupi postoi një fotot në rrjetet e tij sociale që bëri "lëmsh" rrjetin.

Një foto me një vajzë bionde, duke ecur së bashku dhe fansat filluan të krijonin "teori" se kush ishte vajza përkrah tij. Të shumtë ishin ata që mendonin se ajo ishte këngëtarja Loredana, partnerja e Moziik.

Por, në fakt nuk është Loredana.

Ardiani ka publikuar sot një tjetër video me bionden dhe ka zbuluar identitetin e saj. Ai ka treguar se vajza quhet Semira por nuk dihet ende nëse është thjesht mikeshë, e dashura e tij apo një nga bashkëpunëtoret e tij në muzikë.

Kush është biondja "misterioze" krah Ardian Bujupit, të

Të fundit