Flash News

POLITIKOFF

Kylie Jenner tregon se çfarë ka në çantën e saj, por vëmendjen e mori Rolex-i 40 mijë dollarësh i vajzës së saj

Kylie Jenner tregon se çfarë ka në çantën e saj,

Kylie Jenner publikoi një video në TikTok dje për të treguar se çfarë ka në çantën e saj dhe në vend që të nxirrte sendet e saj personale nga çantës e saj ‘Bottega Veneta’ prej 4,500 dollarësh, ajo tregoi … një Rolex me madhësi të vogël.

Ylli i "Kardashians" tha: "Kam orën e vogël të Stormit këtu," duke mbajtur ia treguar kamerës orën që duket të jetë një orë e artë Rolex Day-Date (e cila kushton rreth 40,000 dollarë) që i përket Stormi Webster, vajzës së saj 5-vjeçare me Travis Scott. “Në fakt ishte ora ime, por ajo e vendosi atë – shikoni sa i vogël është kyçi i dorës – e vendosi në një festë ditëlindjeje dhe nuk donte ta vendoste më.”

Së bashku me orën e shtrenjtë, Jenner mbante disa produktet e saj si dhe Skims të motrës së saj Kim Kardashian.

Kylie Jenner tregon se çfarë ka në çantën e saj,

Ajo nxori një kapëse të zezë flokësh të Skims (24 dollarë) nga çanta e saj, duke thënë "gjithmonë të duhet një kapëse flokësh”. Më pas, nëna e dy fëmijëve tregoi një buzëkuq Kylie Cosmetics (13 dollarë) dhe Kylie Cosmetics Glow Balm (17 dollarë), duke deklaruar se do të "vendos edhe pak, edhe pse gjëja e fundit që më nevojitet është skuqja".

Por, pavarësisht se çfarë tregoi Kylie, fansat komentuan vetëm Rolex-in.

"Nuk tregon asgjë që është në të vërtetë në çantën e saj, përveç produkteve të Kylie, Skims dhe një Rolex," komentoi një fans në TikTok, ndërsa një tjetër shtoi, "Ora e zakonshme Rolex e hedhur në çantë lol."  Megjithatë, çanta e Kylie përmbante disa surpriza, duke përfshirë një rul ngjitës, të cilin Kylie ia atribuoi dashurisë së saj për të krijuar albume.

Ora nuk duhet të jetë befasi për fansat e KarJenner, pasi Stormi njihet për produktet e veshjet marramendëse. Muajin e kaluar, 5-vjeçarja u shfaq matchy-matchy me nënën e saj me një veshje të Jean Paul Gaultier ndërsa morën pjesë në një festë për stilistin në New York.

Të fundit