Flash News

POLITIKOFF

Kylie Jenner vishet me Valdrin Sahitin

Kylie Jenner vishet me Valdrin Sahitin

Valdrin Sahiti gjithnjë e më shumë po bëhet një brand kudo nëpër botë dhe kësaj radhe një tjetër emër shumë i njohur ka zgjedhur të vishet nga ai.

Bëhët fjalë për miliarderen dhe një nga njerëzit më të ndjekur në Instagram, Kylie Jenner.

Kylie Jenner  është veshur me "Valdrin Sahiti" në videon promovuese të linjës së re për fëmijët e vegjël.

'Kylie Baby' tashmë është gati dhe do të jetë së shpejti në treg. Në videon që shihni më poshtë, Kylie e veshur me fustanin me xixa është punim i stilistit shqiptar nga Kosova, Valdrin Sahitit.

Kylie Jenner vishet me Valdrin Sahitin

Kylie Jenner vishet me Valdrin Sahitin

Të fundit