Flash News

POLITIKOFF

Lana Del Rey mund të jetë fejuar

Lana Del Rey mund të jetë fejuar

Sipas burimeve për "Billboard", Lana Del Rey mund të jetë fejuar me partnerin e saj. Çifti e ka mbajtur marrëdhënien mjaft private dhe në muajt e fundit, vetëm disa herë janë fotografuar në publik, ndaj lajmi i fejesës së tyre, mund të jetë pak surprizues për njerëzit. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Lana Del Rey (@lanadelreybr)

Thashethemi i fejesës nisi pasi këngëtarja 37-vjeçare u pa me një unazë të madhe prej diamanti në gishtin e unazës.

Të fundit