Flash News

POLITIKOFF

Ledri Vula në 'Big Brother VIP 3'? Flet artisti: Do e kisha pasur të lehtë

Ledri Vula në 'Big Brother VIP 3'? Flet artisti: Do e kisha pasur

Ledri Vula është një ndër këngëtarët më të dashur shqiptarë, por sigurisht shumë hermetik. Siç thotë edhe ai vetë është tip introvert dhe nuk i pëlqen shumë të ndajë me të tjerët gjëra që nuk i mendon se dueht t’i ndajë. Ndaj, dëshira e fansave për ta parë në një format si “Big Brother VIP” është shumë e madhe.

Por, çfarë thotë vetë Ledri për këtë? Në një intervistë për “Shqipëria Live”, artisti ka thënë se do e kishte pasur të lehtë të vazhdonte gjatë sepse është introvert, pro tha se nuk është tip intrigash e lojërash.

“Se di, ndoshta do më donin shumë, ose s’do më donin hiç. Të tregoj të drejtën në Big Brother do ta kisha pas të lehtë sepse jam tip introvert, po intrigat, lojërat e fjalët… e kështu, s’jam i tillë.“- u shpreh këngëtari.

Të fundit