Flash News

POLITIKOFF

Letra emocionuese e Gigi Hadid  për fansat: Jam një nënë e re që përpiqet t’i rregullojë të gjitha

Letra emocionuese e Gigi Hadid  për fansat: Jam një

Gigi Hadid ka ndarë një letër me fansat e saj ku ka shprehur gjithë mirënjohjen për gjitha fjalët dhe urimet që ka marrë që prej lindjes.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Our girl joined us earth-side this weekend and she’s already changed our world. So in love????????

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on

“Unë thjesht dua të tregoj… teksa kam geatur pak kohë, t’ju falënderoj për dhuratat bujare që kemi marrë dhe që nuk kam mundur t’ju falenderoj publikisht. Nëse nuk kam postuar diçka në rrjetet sociale, nuk është nga mungesa e mirënjohjes, por jam ende një nënë e re që përpiqet t’i rregullojë të gjitha!!! Shumë dashuri, shumë mirënjohje. JEMI TE BEKUAR. Nëse keni dërguar diçka qoftë edhe një mesazh, faleminderit. Unë ju dua," - ka shkruar ndër të tjera modelja.

Kujtojmë se vetëm disa javë më parë, Gigi Hadid vetëm 25-vjeçe solli në jetë fëmijën e saj të parë, vogëlushen që ka me këngëtarin e njohur Zayn Malik.

Letra emocionuese e Gigi Hadid  për fansat: Jam një

Të fundit