Flash News

POLITIKOFF

Liam Hemsworth i jep fund lidhjes me modelen Gabriella Brooks

Liam Hemsworth i jep fund lidhjes me modelen Gabriella Brooks

Liam Hemsworth dhe modelja Gabriella Brooks i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre pas 3-vjetësh, sipas raportimeve të fundit.

Liam Hemsworth i jep fund lidhjes me modelen Gabriella Brooks

Çifti, në fakt, është ndarë ‘disa muaj më parë’, pasi ylli i ‘Hunger Games’ dëshironte të rikthehej në punë pa asnjë shpërqëndrim, citon burimi për ‘In Touch’ këtë të hënë.

Liam Hemsworth i jep fund lidhjes me modelen Gabriella Brooks

Ai nuk donte të ishte i shpërqëndruar, meqenëse edhe puna i është shtuar pas fundit të pandemisë’, - shton burimi.

Liam Hemsworth i jep fund lidhjes me modelen Gabriella Brooks

Brooks, nga ana tjetër, thuhet se është e lënduar.

Liam Hemsworth i jep fund lidhjes me modelen Gabriella Brooks

32-vjeçari Hemsworth dhe 26-vjeçarja Brooks u takuan për herë të parë në fund të vitit 2019, pas divorcit të aktorit nga Miley Cyrus dhe lidhjes së shkurtër me aktoren e ‘Dinasty’, Maddison Brown.

Të fundit