Flash News

POLITIKOFF

Lily Collins (a.k.a Emily) poston momente nga muaji i mjaltit

Lily Collins (a.k.a Emily) poston momente nga muaji i mjaltit

Lily Collins po ndjen dashurinë pas muajit të mjaltit me burrin e saj të ri Charlie McDowell.

Ylli i "Emily in Paris", 32 vjeçarja, ndau një seri fotografish të marra nga largimi i saj romantik me regjisorin 38-vjeçar, duke shkruar në Instagramin e saj:

"Muaji ynë i mjaltit skandinav mund të ketë përfunduar, por aventura definitivisht jo."

Dy të dashuruarit janë të ulur në një urë prej druri mbi një përrua, ndërsa çifti janë fotografuar duke ndarë një puthje të ëmbël në një tjetër.

"Unë nuk mund të imagjinoj një udhëtim të parë më të paharrueshëm, magjik si të porsamartuar dhe një mënyrë për të filluar zyrtarisht jetën tonë së bashku. Nuk ka askënd me të cilin do të preferoja të hipja në aeroplan dhe udhëtim me të," - vazhdoi Collins në përshkrimin e fotove.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Lily Collins (@lilyjcollins)

Të fundit