Flash News

POLITIKOFF

Madonna poston sërish një foto provokuese dhe bëhet virale

Madonna poston sërish një foto provokuese dhe bëhet virale

Superylli i popit, Madonna, nuk ka pasur kurrë frikë të tregojë anën e saj sensuale në Instagram dhe ajo e vazhdoi këtë temë me një kombinim me korse dhe pantallona të shkurtra në postimin e saj të fundit. Ajo ishte fotografuar e veshur me një bluzë korseje të zezë, së bashku me një këmishë të gjelbër me mëngë të gjata me lule dhe pantallona të shkurtra mëndafshi.

Madonna poston sërish një foto provokuese dhe bëhet virale

Në foton e parë, ajo duket se ka vështirësi të veshë njërën nga këpucët e saj me dikë që duket sikur po ndihmon Mbretëreshën e Popit teksa ajo ngre lart këmbën e majtë.  Madonna dhe 28-vjeçari thuhet se u ndanë në fund të muajit të kaluar pas tre vitesh lidhje.

Madonna poston sërish një foto provokuese dhe bëhet virale

Ahlamalik, i cili ishte një kërcimtar në turneun e saj Rebel Heart nga viti 2015 deri në vitin 2016, besohet se ka kaluar kohë me të gjatë izolimit pasi ata filluan një lidhje në vitin 2019. Gjatë marrëdhënies së tyre, ajo e ndihmoi atë të arrinte një marrëveshje me stilisten Stella McCartney dhe u përpoq të ndihmonte në nisjen e karrierës së tij muzikore.

Madonna poston sërish një foto provokuese dhe bëhet virale

Të fundit