Flash News

POLITIKOFF

Madonna publikon fotot e rralla me 6 fëmijët e saj

Madonna publikon fotot e rralla me 6 fëmijët e saj

Me rastin e ditëlindjes së 9-të të të atit, këngëtarja ikonike, Madonna ka udhëtuar drejt Michigan për të festuar ditëlindjen e tij.

Madonna publikon fotot e rralla me 6 fëmijët e saj

Dhe si rrallë herë, ajo ka publikur në rrjetet sociale foto familjare me 6 fëmijët e saj.

Madonna publikon fotot e rralla me 6 fëmijët e saj

Lourdes Leon, Rocco Ritchie, David Banda, Mercy James dhe binjaket Stella Ciccone e Estere Ciccone, dukeshin më të lumtur se kurrë në sekuencat e publikuara nga ikona e popit.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Madonna (@madonna)

 

Të fundit