Flash News

POLITIKOFF

Maestro për Oltën: Donte të ma bënte 8 me 2

Maestro për Oltën: Donte të ma bënte 8 me 2

Armaldo Kllogjeri, tashmë njihet si Mastro, ka qenë i ftuar së fundmi tek “E Diell”, ku ka treguar shumë të pathëna rreth marrëdhënies së tij me ish-banorët e tjerë dhe shumë të pathëna.

Efi apo Olta kush ta ka bërë 8 me 2?

"Asnjë vetëm Olta në një moment donte të më bënte 8 plus 2, po e shkëputëm hatërmbetjen dhe kemi një marrëdhë shumë miqësore."

I ftuar  në “Më lër të flas” ka qenë ish-banori i shtëpisë së Big Brother VIP, Armaldo Kllogjeri. Tenori ka zbuluar më shumë detaje në lidhje me eksperiencën e tij pas BBV dhe gjithashtu është ndalur edhe tek karriera e tij. Armaldo tha se u shkarkua nga institucioni pasi kishte mbaruar afati i lejes që kishte kërkuar, por do të rikthehet sërish.

Të fundit