Flash News

POLITIKOFF

Marc Anthony fejohet me modelen 23-vjeçare, unaza e Nadias ngjan shumë me atë të JLo

Marc Anthony fejohet me modelen 23-vjeçare, unaza e Nadias ngjan

Unaza e fejesës së për Nadia Ferreira duket njësoj si ajo e J.Lo

“Duhet të dini” gjithçka për unazën e fejesës që Marc Anthony i dha Nadia Ferreira-s? Këngëtari, 53 vjeç, së fundmi i propozoi të dashurës së tij 23-vjeçare, pas vetëm tre muajsh lidhje, duke i dhuruar asaj një unazë me gur të ndritshëm që duket çuditërisht e njohur.

Modelja paraguaiane tregoi unazën në Instagram Story, duke zbuluar se çifti po festonte një "festë fejese". Anthony ende nuk e ka konfirmuar lajmin.

Marc Anthony fejohet me modelen 23-vjeçare, unaza e Nadias ngjan

"Diamanti gjigant në unazën e Nadias ka të ngjarë të jetë së paku 10 karat dhe unë do ta vlerësoja vlerën të jetë një gjysmë milioni dollarë mbresëlënëse," thotë Mike Fried, CEO i The Diamond Pro, për Page Six Style.

Marc Anthony fejohet me modelen 23-vjeçare, unaza e Nadias ngjan

Guri qendror i prerë me smerald është i rrethuar nga dy bagueta të ngushta, ashtu si unaza me tre gurë që Anthony i dha ish-bashkëshortes Jennifer Lopez në 2004. Megjithatë, gruaja e dytë e superyllit të Anthony kishte një diamant blu 8.5 karatësh Harry Winston, me vlerë rreth 4 milionë dollarë.

Në atë kohë, Anthony e forcoi më tej lidhjen e tij me Lopez duke bërë tatuazh emrin e saj në kyçin e dorës së tij dhe inicialet e saj - JLA, për Jennifer Lynn Anthony (ose ndoshta Jennifer Lopez Anthony) - me bojë në gishtin e unazës. Ai i mbuloi më pas, pasi njoftoi ndarjen e çiftit në 2011.

Kjo do të jetë martesa e katërt e Anthony, ndërsa Lopez, me të cilin ai ndan binjakët 14-vjeçarë Max dhe Emme, aktualisht është fejuar me Ben Affleck dhe gjithashtu është vendosur të ecë në korridor për herë të katërt; Përveç Anthony, ajo ishte e martuar më parë me Cris Judd nga 2001 në 2003 dhe Ojani Noa nga 1997 deri në 1998. Ajo ishte fejuar më parë me Affleck në 2002 dhe Alex Rodriguez në 2019, por asnjëra fejesë nuk përfundoi me martesë.

Të fundit