Flash News

POLITIKOFF

Marina Vjollca poston foto të papublikuara të shtatzënisë

Marina Vjollca poston foto të papublikuara të shtatzënisë

Para disa muajsh, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi u bënë prindër për herë të parë të një vajze.  

Shtatzëninë e saj, Marina e mbajti në fillim larg syrit të mediave, ndërsa tani që është bërë mami, ndjen nostalgji për kohët kur ishte shtatzënë. 

“Kur Mrekullia ime ishte ende brenda meje, mama më krenare????????(si çdo mam????)”, ka shkruar moderatorja krah fotos. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca)

Të fundit