Flash News

POLITIKOFF

“Mashkull i dobët”, e kritikoi hapur gjatë ditëve të BBV, por çfarë tha sot Olsa Muhameti për ribashkimin e Donaldit dhe Borës

“Mashkull i dobët”, e kritikoi hapur gjatë ditëve

Ata janë dy emrat më të përfolur të momentit. Dhe bëhet fjalë për Bora Zemanin dhe Donald Veshaj. Ata na kanë emocionuar të gjithë me historinë e tyre të dashurisë, e cila si edhe në përralla, ka pasur ulje-ngritjet e veta sigurisht. Më në fund, ditën e djeshme dyshja konfirmoi ribashkimin me një foto që të gjithë kishin kaq shumë kohë që e prisnin.

E lidhur me këtë, nuk mund të mungonte një koment nga një prej mikeshave më të mira të prezantueses. Duket se autorja e “Për’Puthen” është një ‘fanse’ e dashurisë së tyre dhe ka zgjedhur fjalët më të bukura për Donaldin dhe Borën, “Dashuria fiton mbi gjithçka.”

Ndërkohë, menjëherë pas fotos së Borës, faqja zyrtare e “Më lër të flas” në Instagram publikoi trailer-in e episodit të parë dhe gjejeni kush është e ftuar…

Të fundit