Flash News

POLITIKOFF

Mbretëresha Elizabeth pret flokët, postimi në Instagram

Mbretëresha Elizabeth pret flokët, postimi në Instagram

OK, ne jemi fansa të vërtetë në një prerje flokësh të sezonit të ri - dhe vera është koha e përsosur për të pasur t`i dhënë pamjes një prerje të freskët. Kemi parë shumë VIP-a që kanë bërë shumë ndryshime në pamje së fundmi. Por figura më e fundit kryesore që ka bërë një transformim të flokëve në kohë për verën? Mbretëresha

Po, duket se Madhëria e Saj, Mbretëresha i ka prerë flokët më të shkurtra që nga festimet e saj kryesore të Jubileut Platinum. Si për kujtesë, ja se si dukeshin flokët e saj gjatë festimeve:

Dheeeeeee ja se si duket tani, siç u nda në një postim të fundit në Instagram ku shfaqet mbretëresha me flokë dukshëm më të shkurtër ndërsa bisedonte me Kryepeshkopin e Canterbury-t:

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by The Royal Family (@theroyalfamily)

Natyrisht, nuk ishim të vetmit që vumë re që mbretëresha Elizabeth II kishte bërë një vizitë në sallon (ose më shumë gjasa, salloni e vizitoi atë). Postimi është plot me komente, të gjithë duke lavdëruar dhe komplimentuar pamjen e fundit të flokëve të Madhërisë së saj:

"Ajo i ndryshoi flokët, kaq e ëmbël "

"Oh, unë mund të shoh modelin e saj të ri të flokëve, është më i bukur se zakonisht. ????????????"

"A i preu flokët madhëria e saj"

“Prerje e bukur, HM! Gëzuar. Amen.”

“E mahnitshme ???????????????????????? Madhëria e saj duket e bukur si gjithmonë

Të fundit