Flash News

POLITIKOFF

"Më plasën ujërat", Sara Hoxha vë në lojë Ledrin, ja si reagon reperi

"Më plasën ujërat", Sara Hoxha vë në

Ledri Vula dhe Sara Hoxha priten të bëhen së shpejti prindër për herë të parë. Dyshja e njohur do të mirëpresin një vajzë, dhe duket se po i shijojnë në maksimum këto momente të fundit të kësaj periudhe të ëmbël. 

Ditën e djeshme Sara  ka vendosur t’i bëjë një shaka këngëtarit të njohur, duke filmuar një video ku bënte sikur i plasin ujërat.

Këngëtari nuk dyshoi aspak që ajo po shtirej.

 “E di që kjo ishte shumë e keqe dhe jam paksa e penduar që e bëra sepse u duk kaq reale dhe në fund u mërzitëm që s’ishte, por gjithsesi videoja është zbavitëse.”, thotë Sara.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxha)

Ditari politik

Të fundit