Flash News

POLITIKOFF

Megan Fox dhe Machine Gun Kelly shfaqen bashkë mes zërave për krizë në marrëdhënie

Megan Fox dhe Machine Gun Kelly shfaqen bashkë mes zërave për

Megan Fox dhe Machine Gun Kelly dorë-për-dore në Londër. Çifti u pa duke marrë pjesë në një event në kryeqytetin londinez së bashku të martën mbrëma, pasi mediat e huaja raportuan së fundmi se ata po mundohen për "ta përmirësuar marrëdhënien e tyre".

Me flokët e saj të rinj xhenxhefil, aktorja 37-vjeçare kishte veshur një crop-top të bardhë asimetrike të tejdukshme dhe pantallona të zeza me një çantë dore të zezë dhe taka me platformë. Muzikanti 33-vjeçar kishte veshur një kostum gri pa mëngë. Ai e kompletoi look-un me një varse të gjatë zinxhir dhe atlete bardh e zi. Javën e kaluar, një burim i tha ‘People’: "Ata janë rikthyer bashkë. Ata kanë provuar terapinë. Megjithatë gjërat nuk janë kthyer në normalitet."

Çifti janë të fejuar që nga janari i vitit 2022. Burimi shtoi se Fox dhe MGK "po planifikonin dasmën, por tani e kanë shtyrë. Ata nuk kanë një datë martese. Megan ende duket në mëdyshje".

Aktorja e Jennifer's Body la të kuptohet për një ndarje të mundshme shkurtin e kaluar, duke hequr fotot me të fejuarin e saj nga llogaria e saj në Instagram. Një javë më vonë, ajo u kthye në Instagram për të thyer heshtjen mes spekulimeve se lidhja e tyre mund të ketë përfunduar. Fox shkroi në atë kohë, "Nuk ka pasur asnjë ndërhyrje të palëve të treta në këtë marrëdhënie." Në prill, të dy u fotografuan të kapur për dore në një udhëtim në Hawaii. Dhe në fillim të këtij muaji, MGK u shfaq në lançimin e botimeve të Sports Illustrated Swimsuit për të mbështetur Fox, e cila është një nga yjet e kopertinës këtë vit. Megjithatë, dyshja nuk kanë kaluar së bashku në tapetin e kuq.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by E! News (@enews)

Të fundit