Flash News

POLITIKOFF

Melania Trump duke pritur bredhin e fundit të Krishtlindjeve në Shtëpinë e Bardhë

Melania Trump duke pritur bredhin e fundit të Krishtlindjeve në

Zonja e Parë Melania Trump ka pritur për herë të fundit pemën e Krishtlindjes në Shtëpinë  e Bardhë. Pavarësisht pandemisë së COVID-19, tradita e pemës vazhdon.

Melania Trump duke pritur bredhin e fundit të Krishtlindjeve në

Pema është një bredh Fraser dhe Melania do ta dekorojë atë. Ndonëse është diçka që nuk e bën me qejf - kështu u dëgjua në disa audio që janë publikuar disa kohë më parë ku thoshte se lodhet me dekorimet dhe askush nuk interesohet për to - sërish është e detyruar të jetë në krye të kësaj pune.

Melania Trump duke pritur bredhin e fundit të Krishtlindjeve në

Të hënën Zonja e Parë e Amerikës mirëpriti bredhin e Krishtlindjeve, e cila u soll me një kamionçinë nga dy kuajt, Winstond he Ben. 

Ditari politik

Të fundit