Flash News

POLITIKOFF

Menaxheri i Ledri Vulës, zbulon arsyen e ndarjes me Sarën

Menaxheri i Ledri Vulës, zbulon arsyen e ndarjes me Sarën

Në media po aludohet se lidhja mes çiftit të dashur dhe shumëpërfolur Ledri dhe Sara, ka marrë fund.

Thashethemet u përforcuan kur Ledri nuk u shfaq publikisht për të mbështetur partneren e tij në debutinin e filmit “Në kuadër të dashurisë”, ku shfaqej edhe Sara, ndërsa më pas këngëtari fshiu postimet me partneren e tij.

Duket se këtë ndarje tashmë e ka konfirmuar edhe menaxheri i këngëtarit Ledri Vula, Faton Shoshi. Arsyeja e ndarjes sipas tij është se nuk kanë gjetur gjuhën e përbashkët, teksa është shprehur se kanë një raport miqësor ende mes tyre.

“Ledri nuk është njeri që bën për show. Si në çdo fillim ka edhe mbarim. Nuk do me thënë që është mbarim i përhershëm dhe nuk do me thënë që kur bashkohesh me dikë të jesh i përjetshëm. Nuk është tragjike. Nuk mund të gjesh gjuhë të përbashkët. Për mua është shumë normale. Edhe për Ledrin është shumë normale. Edhe për Sarën është shumë normale. Sara është shumë e kuptueshme, kam shumë respekt

Kanë raporte shumë të mira ende. Kanë nxjerrë foto të vjetra që i kanë parë bashkë. Ata nuk janë armiq. Ata munden edhe të takohen dhe të rrinë. Mund edhe të ribashkohen ose të prishen më keq. Gjithçka mund të ndodhë”, tha ai për “Prive”.

Të fundit