Flash News

POLITIKOFF

Mikeshat e saj "lenë gjurmë", Orinda dhe Turi mund të jenë duke pritur një fëmijë

Mikeshat e saj "lenë gjurmë", Orinda dhe Turi mund të

Të shtunën në mbrëmje nisën reshjet e dëborës në Tiranë, duke dhuruar një të diele fantastike nën petkun e borës në kryeqytet - gjë të cilën e shijuan shumë qytetarë.

Një nga fotot e shumta që u postuan atë ditë, ishte dhe ajo e Orinda Hutës dhe Turjan Hyskës. Çifti prej shumë vitesh të martuar, në foto kanë pozuar të përqafuar dhe duart e të dyve janë tek barku i Orindës.

Jo vetëm kaq por dy nga mikeshat më të mira, kanë komentuar tek Orinda, Xhemi Shehu dhe Marcela Lati. Tre zemra si koment, ku Marcela njërën prej tyre e ka vënë emoji rozë.

Mikeshat e saj "lenë gjurmë", Orinda dhe Turi mund tëMikeshat e saj "lenë gjurmë", Orinda dhe Turi mund të

Kjo ka ngritur dyshimet se dyshja do bëhen prindër për herë të parë dhe janë në pritje të një vajze. Megjithëse ende nuk ka një konfirmim nga ana e tyre.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Orinda Huta (@orindahuta)

Ditari politik

Të fundit