Flash News

POLITIKOFF

Ministrja Bilali bëhet nënë për herë të parë, sjell në jetë një djalë

Ministrja Bilali bëhet nënë për herë të parë,

Ministrja e Shtetit për Mbrojtjen e Sipërmarrjes, Edona Bilali është bërë nënë për herë të parë.

Lajmi është bërë i ditur vetë nga ministrja. Me anë të një postimi në Facebook, Bilali shkruan se ka ka sjellë në jetë një djalë, të cilin e ka quajtur Eden.

“Sot bota mori një dimension tjetër. Eden na e plotësoi familjen. Faleminderit të gjithëve për urimet”, ka shkruar ministrja krahas fotos, në të cilën ka marrë urime të shumta nga miqtë dhe ndjekësit e saj.

Ministrja Bilali bëhet nënë për herë të parë,

 

Të fundit