Flash News

POLITIKOFF

“Mishi kokërr”, Luz Ejlli gati të sjellë këngën e re me artistin e njohur shqiptar

“Mishi kokërr”, Luz Ejlli gati të sjellë

Luiz Ejlli po shfrytëzon famën që mori pas fitores së Big Brother VIP 2, në mënyrën më të mirë të mundshme. Artisti shkodran ka nisur të punojë për projekte të reja muzikore. Si fillim ai publikoi një duet në bashkëpunim me aktorin dhe ish-banorin e Big Brother VIP Albania 1, Donald Veshaj menjëherë pas përfundimit të spektaklit.

E titulluar “2 Shotsa”, kënga mori miliona klikime brenda një kohe të shkurtër, por Luizi nuk ka ndërmend të ndalet këtu. Ai ka ndarë një foto në rrjete sociale, ku shihet në një studio muzikore me artistin e njohur shqiptar, Elgit Doda.

Përveç kësaj, Ejlli më parë ka njoftuar gjithashtu se pritet të sjellë bashkëpunime me emra të njohur si Yll Limani, Elvana Gjata apo Noizy.

“Mishi kokërr”, Luz Ejlli gati të sjellë

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Luiz Ejlli (@itsluizejlli)

Të fundit