Flash News

POLITIKOFF

Mozzik publikon datën e klipit me Elvana Gjatën

Mozzik publikon datën e klipit me Elvana Gjatën

Prej disa muajsh përflitet për një bashkëpunim mes Mozzik dhe Elvana Gjatës, i cili para disa ditësh u konfirmua dhe nga vetë artistët. 

Elvana Gjata dhe Mozzik do të publikojnë klipin e tyre të parë, që mezi po pritet nga fansat e dy artistëve.  

Më 27 janar në ora 00:00 do të publikohet bashkëpunimi i tyre muzikor. Këtë lajm e ka bërë vetë me dije Mozzik, përmes një postimi në llogarinë e tij në Instagram, ku zbuloi datën e publikimit të bashkëpunimit të tyre. Kënga “S’ka” është pjesë e albumit të Mozzik “Lamboziki”. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by MOZZIK (@mozzik)

 

Të fundit