Flash News

POLITIKOFF

"Mund të përballoj çdo gjë", Bebe thotë se duhet të shtojë në CV që është rritur në një familje shqiptare

"Mund të përballoj çdo gjë", Bebe thotë se

Bebe Rexha nuk e ka fshehur asnjëherë prejardhjen e saj shqiptare dhe madje e ka treguar me krenari sa herë ka pasur mundësi dhe gjithmonë mbështet çështje dhe kauza që lidhen me shqiptarët dhe për shqiptarët.

Së fundmi, këngëtarja ka shpërndarë një postim në Instagram, ku thuhet se duhet që në CV të shtojë se është rritur nga një familje shqiptare, gjë që e ka bërë atë t`ja dalë në çdo situatë të vështirë.

"Do të shkruaj, “Jam rritur në një familje shqiptare” në CV-në time, në mënyrë që ata të dinë se unë mund të përballoj çdo gjë”, shkruhet në postimin e Bebes në Instastory.

"Mund të përballoj çdo gjë", Bebe thotë se

Të fundit