Flash News

POLITIKOFF

Mundohen "të fshihen", Rita Ora dhe regjisori i famshëm kapen duke drekuar

Mundohen "të fshihen", Rita Ora dhe regjisori i famshëm

Po përflitet gjithnjë e më shumë se mes Rita Orës dhe regjisorit të famshëm të filmave Taika Waititi. Fillimisht ishte Rita ajo që nxiti thashethemet për lidhje, pasi publikoi në rrjete sociale një foto me regjisorin.

Mundohen "të fshihen", Rita Ora dhe regjisori i famshëm

Të dy ata dukeshin shumë të afërt me njëri-tjetrin, teksa Taika i kishte hedhur duart në qafë Ritës. Së fundmi, artistja shqiptare u fotografua teksa drekonte bashkë me regjisorin dhe personazhe të tjerë të famshëm në Sydney.

Mundohen "të fshihen", Rita Ora dhe regjisori i famshëm

Bashkë me dyshen, të pranishëm ishin gjithashtu dhe Sacha Baron Cohen dhe Isla Fisher, Russell Croëe dhe Britney Theriot. Ende nuk është konfirmuar asgjë nga ata të dy, por burimet për mediat e huaja janë shprehur se ata janë parë duke u puthur brenda një restoranti.

Të fundit