Flash News

POLITIKOFF

Ndërron jetë aktori i “Star Wars”, Michael Culver

Ndërron jetë aktori i “Star Wars”, Michael Culver

Ka ndërruar jetë në moshën 85-vjeçare, aktori i “Star Wars”, Michael Culver.

Ai luajti kapitenin Lorth Needa në filmin e vitit 1980, “The Empire Strikes Back” dhe më vonë luajti në filmat si “A Passage to India”.

Agjentët e tij konfirmuan vdekjen në një deklaratë, duke thënë: “Jemi shumë të pikëlluar që konfirmojmë vdekjen e mikut tonë Michael Culver”.

Të fundit