Flash News

POLITIKOFF

Ndërron jetë këngëtari Ray Reyes në moshën 51-vjeçare

Ndërron jetë këngëtari Ray Reyes në moshën

Këngëtari legjendar i grupit Menudo, Ray Reyes ka ndërruar jetë në moshën 51-vjeçare.

Ndërron jetë këngëtari Ray Reyes në moshën

Lajmi është bërë me doje nga vëllai i këngëtarit, i cili përmes një postimi në Facebook shkruan:

“Të dashur miq, familje dhe fansa. Me dhimbje të madhe në shpirtin tim ju informoj, se vëllai im i dashur Ray Reyes ndërroi jetë. Ju lutem të gjithëve të luteni për familjen tonë, veçanërisht për nënën time që është shumë delikate. Tani më shumë se kurrë, duhet të jemi të bashkuar. Asnjëherë mos ndaloni së shprehuri dashurinë tuaj për njerëzit tuaj të dashur."

Ndërron jetë këngëtari Ray Reyes në moshën

Ai nuk ka dhënë detaje të mëtejshme lidhur me shkakun e vdekjes.

Të fundit