Flash News

POLITIKOFF

Ndërron jetë në moshën 32-vjeçare komediani Nick Nemeroff

Ndërron jetë në moshën 32-vjeçare komediani Nick

Komediani Nick Nemeroff vdiq papritur në moshën 32-vjeçare. Lajmi është dhënë nga familja e tij.

“Me pikëllim të thellë njoftojmë vdekjen e papritur të vëllait tonë të dashur Nick Nemeroff”, thuhet në deklaratën në Instagram.

"Përkushtimi i Nick për komedinë standup ishte i jashtëzakonshëm dhe dha rezultate të mahnitshme."

Asnjë shkak i vdekjes nuk është zbuluar deri tani.

Megjithatë, CBC Neës i Kanadasë raportoi se menaxheri i tij, Morgan Flood i Grand Ëave Entertainment, tha se Nemeroff "vdiq në gjumë". Komediani i lindur në Kanada u shfaq në "Conan", performoi në festivalin Just For Laughs në Montreal dhe ishte pjesë e "The Neë Ëave of Standup" të CBC Gem. Nemeroff u pa së fundmi në sezonin 2 të CTV Comedy "Roast Battle Canada".

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Nick Nemeroff (@nicknemeroff)

Të fundit