Flash News

POLITIKOFF

Në BBV e kritikoi ashpër, Luizi opinionist në Për'puthen

Në BBV e kritikoi ashpër, Luizi opinionist në

Pak javë para përfundimit të “Big Brother VIP” mes Efit dhe Luizit ndodhi një debat i ashpër ku Luizi mes të tjerash kritikoi ‘Për’pthen’ si format dhe njerëzit që bëhen pjesë e tij.

Ai tha se konkurrentët që vijnë nga “Për’puthen” janë mashtrues, duke shtuar se s’do ta linte kurrë motrën e tij në një emision të tillë, ku do të njihej me shumë djem në ekran.

Mirëpo, së fundmi Luizi do bëhet vetë pjesë e formatit. Si opinionist. Këtë sezon personazhe të ndryshme janë ulur në karrigen e opinionistit dhe duket se radha i ka ardhur Luizit.

Në videon e publikuar në mediat sociale ai tregon se e gjitha nisi me batuta me autoren e emisionit Olsa Muhameti.

Të fundit