Flash News

POLITIKOFF

Në 'Ditën Ndërkombëtare të Gruas', Gregor Rama poston foton e rrallë me Matilda Makoçin

Në 'Ditën Ndërkombëtare të Gruas', Gregor

Djali i kryeministrit Rama, Gregori, ka postuar një foto të rrallë në faqen e tij në Instagram me mamanë e tij, ish-aktoren Matilda Makoçin.

Kjo është një foto e rrallë e Gregut, kur ai ishte i vogël dhe në foto të dy duken shumë të lumtur bashkë.

Pas asnjë shkrim mbi foto, Gregu ka postuar këtë foto në Instastory si simbolikë për "Ditën Ndërkombëtare të Gruas".

Në 'Ditën Ndërkombëtare të Gruas', Gregor

Të fundit