Flash News

POLITIKOFF

Në hapat e të atit, Majk ndan videon e ëmbël të të birit

Në hapat e të atit, Majk ndan videon e ëmbël të të

Këngëtari i njohur Majk, ka treguar gjithmonë se është shumë i lidhur me djalin e tij Roan.

Reperi vazhdimisht poston foto dhe video kur dalin sëbashku babë e bir. Së fundmi Majk ka postuar në rrjetet sociale një video të Roanit teksa reciton në një aktivitet të organizuar për 28-29 nëntor.

“Artist lind nuk bohesh!”- ka shkruar Majk me nota humori.

Ndërkohë, ky i fundit është përfolur se ka nisur një lidhje me miss-in Blerta Veseli, por dyshja i ka mohuar thashethemet. 

Ditari politik

Të fundit