Flash News

POLITIKOFF

Në përvjetorin e 23-të të martesës së tyre, Victoria ironizon ata që s’besonin në lidhjen me David

Në përvjetorin e 23-të të martesës së tyre,

Një nga çiftet më të famshëm në botë, Victoria dhe David Beckham, festojnë sot 23 vjet martesë. Victoria ndau një imazh të rrallë të vetes duke buzëqeshur përkrah bashkëshortit të saj dhe ironizoi të gjithë ata që nuk besonin se lidhja e tyre do të zgjaste.

"Thonë se ai nuk është argëtues, thonë se unë nuk buzëqesh kurrë, ata thanë se nuk do të zgjasë. Sot ne festojmë 23 vjet martesë. David ti je gjithçka për mua. Të dua shumë!" -shkroi Victoria në një foto që postoi për 30 milionë ndjekësit e saj në Instagram.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham)

Imazhi tregon çiftin e lumtur duke buzëqeshur së bashku dhe fansat janë shprehur shumë të lumtur në komente që si rrallëherë mund ta shohin stilisten duke buzëqeshur.

David gjithashtu ndau një video të tij me Victoria-n kur ishin një çift i ri.

"23 vjet më parë si sot, Posh u bë Zonja Beckham, por ajo do të jetë gjithmonë Posh. Gëzuar përvjetorin! WOW, 23 vjet dhe 4 fëmijë të bukur. Të dua, të gjithë të duam," -shkroi ai.

Fëmijët e çiftit bënë gjithashtu dedikime për prindërit e tyre në rrjetet sociale.

Të fundit