Flash News

POLITIKOFF

Në pritje të fëmijës së parë, ministrja e Ramës së shpejti nënë

Në pritje të fëmijës së parë, ministrja e

Ministrja e Shtetit për Mbrojtjen e Sipërmarrjes, Edona Bilali është shtatzënë dhe së shpejti pritet të bëhet nënë.

Sipas Gazetës Panorama, Bilali është në pritje të fëmijës së saj të parë, ndonëse 33 vjeçarja dhe bashkëshorti i saj kanë vendosur ta mbajnë privat lajmin e shtatzënisë.

Ajo është shfaqur në punimet e Kuvendit me fustane të gjerë për të mbuluar sadopak barkun e rrumbullakosur, por si duket nuk ka zgjatur shumë ‘sekreti’.

 Bilali është ndër ministret më të reja në Qeverinë Rama 3. Ajo u emërua si drejtuese e PS në Shkodër, për zgjedhjet e 25 prillit dhe më pas Rama e përfshiu në kabinetin e mandatit të tretë qeverisës.  

Në pritje të fëmijës së parë, ministrja e

Të fundit