Flash News

POLITIKOFF

Nënë për herë të dytë, Arbana poston foton e parë dhe flet për ndjesitë dhe emocionet

Nënë për herë të dytë, Arbana poston foton e

Sot, Arbana Osmani është bërë nënë për herë të dytë e ndërsa partneri i saj, regjisori Eduart Grishaj është bërë baba për herë të parë.

I pari që dha lajmin ishte pikërisht Eduarti, i cili po ashtu zbuloi dhe emrin e djalit të tij. "Dielli" është më i vogli i familjes së moderatores, vëllai i Jonit.

Pak më parë dhe vetë moderatorja ka postuar foton e parë me të birin, ku duken duart e tij të vogla të rrethuara me ato të Arbanës.

“Një Diell i vogël na shndriti sot! Faleminderit për të gjitha bekimet tuaja, Ju dua”, shkruan Arbana.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Një Diell i vogël na shndriti sot❤️ Faleminderit për të gjitha bekimet tuaja, Ju dua! #family

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao) on

Të fundit