Flash News

POLITIKOFF

Nevina Shtylla publikon për herë të parë foto me të dashurin jurist

Nevina Shtylla publikon për herë të parë foto me të

Nevina Shtylla është përpjekur të mbajë jashtë vëmendjes së medias lidhjen e saj me Arbër Myftarin, me profesion jurist.

Mirëpo, teksa akoma vazhdojnë ta pyesin nëse është single, moderatorja ka publikuar një foto pranë tij si për t'ju treguar që vijon lidhjen dhe s'është nevoja ta pyesin më.

Në foton në fjalë Nevina shihet e mbështetur në kraharorin e tij dhe është kujdesur të mos ia zbulojë shumë fytyrën. Dyshja kanë qenë në plazh së bashku dhe siç duket në foto, janë shumë të lumtur bashkë.

Nevina Shtylla publikon për herë të parë foto me të

 

 

Të fundit