Flash News

POLITIKOFF

Nga ndarja e bujshme, diss-et dhe tatuazhet që i kanë bërë njëri-tjetrit. Mozzik dhe Loredana janë zyrtarisht bashkë

Nga ndarja e bujshme, diss-et dhe tatuazhet që i kanë bërë

Loredana dhe Mozzik "i shokuan" fansat kur doli lajmi se janë ndarë. Dyshja kishin shumë kimi bashkë dhe bashkëpunimet e tyre po ashtu ishin kaq shumë të suksesshme dhe bashkë kanë dhe një vajzë, Hanën.

Çdo projekt muzikor që pasoi pas ndarjes së tyre u konsiderua si një diss dhe më pas ishin disa foto dhe takime që rizgjuan aludimet se dyshja është rikthyer bashkë. Megjithëse nuk folën asnjëherë publikisht për një ribashkim të tyrin, si duket kanë pritur që përmes dokumentarit të thonë gjithçka.

Në videon e publikuar në rrjetet sociale ata shihen krah njëri-tjetrit të lumtur dhe tepër të qetë teksa i bëjnë dhe njëri-tjetrit tatuazhin e njëjtë.

"Sa i përket ndarjes që ka ndodh më shumë e kanë bërë mediat, gazetat që kanë shkrujt. Kanë fol e shkrujt gjithçka.Mendoj se gjithçka që na ka mbajt bashkë është se kena jetu shumë sene bashkë. Lori është një tip më ndryshe prej femrave të tjera. Kjo është njëra prej arsyeve që më ka pëlqyer më shumë”- thotë Mozzik në pjesën e parë të publikuar të dokumentarit.

Siç kuptohet në këto pjesë të shkurtra, dyshja ka pak kohë që është rikthyer por vetëm tani e po e publikojnë për fansat.

Janë dhe dy pjesë nga dokumentari që do të publikohen së shpejti.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Loredana (@loredana)

 

Ditari politik

Të fundit