Flash News

POLITIKOFF

Nga Rita Ora tek Rihanna, çiftet që shkëlqyen në "Met Gala 2021"

Nga Rita Ora tek Rihanna, çiftet që shkëlqyen në "Met

"Met Gala" është një nga eventet më të diskutuara në 24 orët e fundit. Yjet morën gjithë vëmendjen e Tapetit të Kuq dhe pati nga ata që shkuan çift dhe komentet sigurisht ndryshojnë për ta.

Me temën "Në Amerikë", nga Rihanna, Justin Bieber, Rita Ora, Oscar de la Renta e shumë çifte të tjera rrëmbyen vëmendjen e fansave.

Më poshtë keni çiftet që tërhoqën më shumë vëmendje:

Rihanna me 'Balenciaga Couture' & ASAP Rocky me 'ERL'

Nga Rita Ora tek Rihanna, çiftet që shkëlqyen në "Met

Shawn Mendes & Camila Cabello me 'Michael Kors'

Nga Rita Ora tek Rihanna, çiftet që shkëlqyen në "Met

Taika Waititi & Rita Ora me 'Prada'

Nga Rita Ora tek Rihanna, çiftet që shkëlqyen në "Met

Zoë Kravitz dhe Channing Tatum (akoma jo-çift-zyrtar)

Nga Rita Ora tek Rihanna, çiftet që shkëlqyen në "Met

Alicia Keys me 'AZ Factory' & Swizz Beats

Nga Rita Ora tek Rihanna, çiftet që shkëlqyen në "Met

Corey Gamble &  Kris Jenner

Nga Rita Ora tek Rihanna, çiftet që shkëlqyen në "Met

Serena Williams me 'Gucci' & Alexis Ohanian

Nga Rita Ora tek Rihanna, çiftet që shkëlqyen në "Met

Helen Lasichanh & Pharrell me 'Chanel'

Nga Rita Ora tek Rihanna, çiftet që shkëlqyen në "Met

Justin Bieber me markën e tij 'La Maison Drew' & Hailey Bieber me 'Saint Laurent by Anthony Vaccarello'

Nga Rita Ora tek Rihanna, çiftet që shkëlqyen në "Met

Brooklyn Beckham me 'Valentino' & Nicola Peltz me 'Valentino Couture'

Nga Rita Ora tek Rihanna, çiftet që shkëlqyen në "Met

Të fundit