Flash News

POLITIKOFF

Nick Jonas dhe Priyanka Chopra mirëpresin fëmijën e parë përmes një surrogate: Jemi kaq të gëzuar

Nick Jonas dhe Priyanka Chopra mirëpresin fëmijën e parë

Vogëlushi Jonas! 

Nick Jonas dhe Priyanka Chopra Jonas kanë mirëpritur fëmijën e tyre të parë së bashku. 

"Jemi shumë të lumtur të konfirmojmë se kemi mirëpritur një fëmijë nëpërmjet një nënë surrogate. Ne kërkojmë me respekt privatësi gjatë kësaj kohe të veçantë, ndërsa fokusohemi te familja jonë," tha Chopra në një postim në Instagram. 

Aktorja, 39 vjeçare, dhe muzikanti Jonas Brothers, 29 vjeç, u martuan në dy ceremoni magjepsëse në ‘Pallatin Umaid Bhawan’ në Jodhpur, Indi, para 225 të ftuarve. 

Ndërsa çifti i lumtur u martua për herë të parë në Jodhpur, ata patën dy ceremoni gjatë pesë ditëve - një hindu dhe një e krishterë - për të nderuar secilën prej kulturave të tyre, të cilat i përzien gjatë çdo feste. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Priyanka (@priyankachopra)

Të fundit