POLITIKOFF

Një baba si Travis Scott, e mëson të bijën që tani se si të jetë vajzë e fortë dhe me vizion

 

Një baba si Travis Scott, e mëson të bijën që tani se

Edhe pse është vetëm 2-vjeçe dhe ka prindër të rinj, Stormi është një nga fëmijët më inteligjentë të personazheve të njohur.

Ajo është e bija e Kylie Jenner dhe reperit Travis Scott. Dy prindërit e rinj kujdesen që t`i japin edukimin e duhur së bijës. Në “ËAV Radio” me Chase B, Travis tregoi se ai dhe Kylie po bëjnë ç’është e mundur që Stormi-t t’i japin sa më shumë siguri në vetvete dhe t’i mësojnë gjëra të reja.

“Ndjehem sikur është mënyra më e rëndësishme tani për të mbrojtur vajzat, gratë e reja që janë me ngjyrë dhe për t’u siguruar që ato kanë njohuri se si të mbajnë veten, si të lëvizin në këtë botë, si të jenë të forta, si të mos tremben. Tani më shumë se kurrë, ato duhet të kenë një vizion. Si prind, unë jam gjithmonë duke i dhënë njohuri, madje edhe në këtë moshë,”- është shprehur Travis.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

dress up with @matthewmwilliams @givenchyofficial ???? this collection is wow ???????? congrats !!! can’t wait to see more. ✨✨

A post shared by Kylie ???? (@kyliejenner) on

 

Ditari politik

Të fundit