POLITIKOFF

Një foto "jo-mbretërore" e Meghan dhe Harry-t

Një foto "jo-mbretërore" e Meghan dhe Harry-t

Të veshur seriozë por jo me qëndrim "mbretërore" siç jemi mësuar t`i shohim, Meghan dhe Harry kanë arritur të marrin vëmendje maksimale me pozën e tyre të fundit.

Çifti ish-mbretëror, kanë pozuar të çlirët para Matt Sayles duke sjellë një super foto që është pëlqyer shumë nga fansat dhe përkrahësit e tyre.

Një burim pranë çiftit Sussex ka pohuar për ‘BAZAAR.com’ se çifti ishte përfshirë personalisht në zgjedhjen e tematikës së fotos duke ardhur kështu ndryshe nga çdo herë tjetër. 

Të fundit