Flash News

POLITIKOFF

Një grua akuzon familjen Beckham që i kanë vjedhur vajzën, përpiqet të takojë e të flasë me Harper

Një grua akuzon familjen Beckham që i kanë vjedhur vajzën,

Çfarë historie me protagonist ish-futbollistin dhe biznesmenin David Beckham, i cili së bashku me familjen e tij po ngacmohet nga një grua që pretendon se është nëna biologjike e vajzës së tij, Harper Seven, dhe akuzon legjendën e Manchester United se i ka vjedhur vezët.

Beckham dhe familja e tij ndihen të “kërcënuar”

Për shkak të këtij incidenti, Beckham ndihet i "kërcënuar" dhe "i frikësuar për sigurinë e familjes së tij", pasi gruaja është paraqitur në më shumë se një rast në shkollën e vajzës së tij për t'u përpjekur të flasë me të dhe i ka dërguar letra ish-futbollisti, sipas BBC.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by David Beckham (@davidbeckham)

Përveç kësaj, Sharon Bell, 58 vjeç, u përpoq të depërtonte në shtëpitë e Beckham në Londër dhe Oxfordshire më 9 korrik dhe 9 shtator 2021, respektivisht, me "besimin deluziv" se ajo ishte në një lidhje me Beckham, dhe se ai dhe ai gruaja, Victoria Beckham, i vodhën vezët.

Problemi i Beckham tani ka mbërritur në gjykatë

Në një seancë përpara Gjykatës së Magjistraturës së Ëestminsterit, Bell u deklarua e pafajshme për ngacmimet dhe do të përballet me gjyqin në korrik.

"(Bell) ka në fakt një besim deluzional se ajo ishte në një lidhje me David Beckham, se ai vodhi vezët e saj dhe se Harper Beckham është fëmija i saj legjitim dhe kjo është arsyeja pse ne besojmë se ajo u paraqit në shkollën e Harper Beckham më 18 nëntor 2021 ”, tha prokurorja Arizuna Asante.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by David Beckham (@davidbeckham)

“David Beckham ndihet i frikësuar për sigurinë e familjes së tij, dhe ai beson se kjo sjellje ishte në shënjestër dhe frikësuese, ai thotë se nuk e njeh të pandehurën dhe ajo nuk është nëna e fëmijëve të tij”, shtoi ajo.

Edhe pse Bell nuk është e përshtatshme për t'u gjykuar, sipas avokates së saj Lisa Wilson, është bërë një kërkesë që Beckhams të thirren si dëshmitarë pasi të kthehen në MB nga pushimet.

"Faktet e ndjekjes së supozuar nuk janë të diskutueshme. Pranohet që zonja Bell i dërgoi një sërë letrash David Beckham. Asgjë nga këto nuk u dëshmua drejtpërdrejt nga David Beckham”, tha gjykatësi i qarkut Michael Snow.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by David Beckham (@davidbeckham)

“E vetmja dëshmi që Victoria Beckham mund të japë është se ajo u ndje e kërcënuar dhe e frikësuar për sigurinë e familjes së saj për shkak të sjelljeve të zonjës Bell. Është një "pohim i çuditshëm që vezët e [Bellit] janë vjedhur dhe se fëmija është fëmija i saj. Kushdo qoftë edhe në mënyrë të paqartë biologjikisht i njohur mund të shohë që në fillim se ky është qartësisht një pohim deluziv," shtoi gjyqtari.

Të fundit