Flash News

POLITIKOFF

Një tjetër sukses për Dua Lipën

Një tjetër sukses për Dua Lipën

Dua Lipa po përjeton suksese të jashtëzakonshme në karrierën e saj muzikore. Që nga viti që lamë pas, Dua vetëm numëron suksese të njëpasnjëshme dhe së fundmi ka arritur një tjetër rekord.

Këngëtarja shqiptare nga Kosova është renditur në vendin e dytë si artistja më e dëgjuar në botë në këtë platformë. Po ashtu dhe albumi i saj “Future Nostalgia”, i publikuar në Mars të vitit të shkuar, ka marrë një tjetër vlerësim.

Kjo është java e dytë që albumi i Duas qëndron në vendin e parë për ‘Top Global Albums’ në Spotify.

Një tjetër sukses për Dua Lipën

Të fundit