Flash News

POLITIKOFF

Një vit pasi humbi familjarët në tërmetin e fuqishëm, Evi Reçi bën postimin prekës

Një vit pasi humbi familjarët në tërmetin e fuqishëm,

Sot është bërë një vit nga tërmeti i fuqishëm i 26 nëntorit të 2019-ës - tërmeti i fuqishëm që u mori jetën 51 personave dhe la me qindra të plagosur dhe pa shtëpi.

Moderatorja dhe këngëtarja Evi Reçi, ka humbur po ashtu familjen e xhaxhait e cila u shua e gjitha në ditën e tmerrshme të tërmetit. Por Evi humbi dhe Dienën, miken e saj të fëmijërisë që po ashtu humbi jetën bashkë me vogëlushen e saj në natën e tërmetit.

“Më keni munguar shumë! Një vit pa ju!”- shkruan Evi krahas fotos së postuar me 6 të dashurit e saj që tërmeti i fuqishëm i 26 nëntorit ja mori.

Një vit pasi humbi familjarët në tërmetin e fuqishëm,

Ditari politik

Të fundit