POLITIKOFF

Nuk flasin për rikthimin e tyre, fotografohen sërish bashkë Loredana dhe Mozzik

Nuk flasin për rikthimin e tyre, fotografohen sërish bashkë

Loredana është rikthyer sërish në Kosovë dhe pas aludimeve që është rikthyer me Mozzik, fansat kanë dhe hamendësimet e tyre pse po udhëton këngëtarja kaq shumë drejt Kosovës.

Telegrafi ka arritur të sigurojë një tjetër fotografi të çiftit, të realizuar gjatë ditës së sotme (e premte), ku janë parë së bashku në hotelin me emër.

Ata shihen mjaft të afërt me njëri-tjetrin, ku Mozzik ndodhet i ulur kurse Loredana po i thotë diçka. Mbase do sjellin ndonjë bashkëpunim apo po punojnë në ndonjë projekt bashkë, nuk i dihet pot ngelet ta shohim në vazhdim.

Nuk flasin për rikthimin e tyre, fotografohen sërish bashkëNuk flasin për rikthimin e tyre, fotografohen sërish bashkë

Ditari politik

Të fundit