Flash News

POLITIKOFF

Nuk i lejohet ta thotë, por Arbana lë të nënkuptohet se do të prezantojë "Big Brother Vip Albania"

Nuk i lejohet ta thotë, por Arbana lë të nënkuptohet se do

Mbrëmë, në puntatën e fundit të "Dua të të bëj të lumtut", Arbaa Osmani ka pranuar tërthorazi se do të jetë ajo prezantuesja e "Big Brother Vip Albania".

Prej kohësh përflitej se kush do e prezantonte këtë format në Top Channel, Arbana apo Luana dhe mesa duket, bordi drejtues i TCH ka marrë vendimin t`ja bësojë Arbanës këtë format.

Mbrëmë, në emision, Arbana teksa falenderoi stafin për të gjithë punën e palodhur, ajo shtoi se shumë shpejt do të vijë me një tjetër projekt, në të cilin do të ketë shumë punë së bashku me stafin e gazetarëve, projekt të cilin nuk i lejohej ta thoshte, sipas asaj që tha moderatorja.

Pas kësaj deklarate nisën t`i vinë mesazhet Arbanës që i shkruanin se do të prezantojë 'Big Brother Vip Albania', të cilat vetë moderatorja i ka publikuar në Instagram:

“A mund ta besoni që kam me miliona mesazhe me të njëjtën përgjigje”, ka shkruar Arbana.

Nuk i lejohet ta thotë, por Arbana lë të nënkuptohet se doNuk i lejohet ta thotë, por Arbana lë të nënkuptohet se do

Të fundit